En ucuz gelinlik Nereden Alınır En İyi 3 Firma

En ucuz gelinlik Nereden Alınır En İyi 3 Firma

En ucuz gelinlik Nereden Alınır En İyi 3 Firma Büyük beden gelinler gelinlik randevularında nasıl rahat hissedebilir ve hayallerindeki bomba elbiseyi bulabilirler.

Açık konuşalım. Gelinlik alışverişi hemen hemen her gelin için hem heyecanlı hem de hassas bir dönemdir. Bedenler farklıdır ve her elbise her vücut tipine yakışmaz.

En ucuz gelinlik Nereden Alınır

 

Çoğumuz vücudumuzun övünmek istediğimiz bazı kısımlarına ve hakkında emin olamadığımız diğer bölgelerine sahip olacağız. Bu, bedenlerimiz ve yaptıklarımız ya da yapmadıklarımız hakkında konuşmayı hepimiz için kişisel ve hassas bir konu haline getiriyor.

Ancak çoğumuz dünyanın geri kalanının ne giymemiz veya giymememiz gerektiği konusunda düzenli olarak değerlendirme yapmasına da izin vermiyoruz.

 

Büyük beden gelinler için bu konuda sık sık ve istenmeyen tavsiyelerle uğraşmak, gelinlik alışverişini daha da zorlu bir deneyim haline getirebilir.

Hatta stil tavsiyesi aramayı daha da zorlaştırabilir, çünkü bu tavsiyelerin çoğu, güzel hissetmek ve en iyi şekilde görünmekle ilgili değil, “saklanmak” veya “örtbas etmek” ile ilgili bir dille ifade edilmiştir.

Beyaz Elbise’de bu havayı ait olduğu yere, çöp kutusuna atmak istiyoruz.

Her geline, özellikle de büyük beden gelinlere, en iyi tavsiyemiz , kendinizi güvensiz hissettiren her ne varsa ondan uzak durmanız ve sizi heyecanlandıran şeylere odaklanmanızdır .

Ayrıca, büyük beden gelinlere ne tür elbiselerin yasak olup olmadığına dair duymuş olabileceğiniz katı ve kesin “kuralları” bir kenara bırakmanızı öneririz.

Bu kuralların çoğu uzun süredir vücudu utandırmaya yönelik uzun geleneklere (incelikli veya başka türlü) dayanıyor ve çoğu, birden fazla büyük beden bedeninin olduğunu ve gelinliklerin diğer elbiseler gibi yapılmadığını hesaba katmıyor.

Çok azımız Lizzo’nun vücut güvenine sahip (her ne kadar istesek de!), ama bu ruhu kanalize etmemiz gereken bir gün varsa , o da düğün günümüzdür.

İşte büyük beden gelinlere, vücutlarını güzelleştirecek elbiseler bulmalarına yardımcı olacak, böylece koridorda baş döndürücü kraliçeler gibi hissederek yürüyebilecekleri en önemli ipuçlarımız.

geniş bantlı iki gelinlik

1. Geniş bel bantları beli vurgular ve uzatır.
Birçok büyük beden kadın, bellerinin örtülmesi veya vurgulanması gereken bir şey olduğunu varsayar, ancak aslında bu gerçeklerden daha uzak olamaz.

Birçok kadın için doğal bel ölçüsünün düşündüklerinden daha yüksek olduğunu bilmek yardımcı olur: göğüslerin altında ancak göbek deliğinin birkaç santim üstünde. Bu, gövdenin en dar kısmıdır, dolayısıyla buraya dikkat çekmek, kıvrımları vurgulayan görsel bir kum saati etkisi yaratır.

Bu görünüm için favorilerimiz Essense of Australia’dan Frieda ve Stella York’tan Liv . Frieda, bol miktarda ışıltılı dantel ve cüretkar dalma yakasıyla tam bir cazibeye sahip.

Ayrıca beldeki korse benzeri kemiklere dikkat çeken bel bandının yarı şeffaf olmasını da seviyoruz. Liv, daha geniş askıları ve muhteşem kare sırt çizgisiyle daha sade ve şık bir görünüm sunuyor.

En ucuz gelinlik Nereden Alınır

V yakalı, geniş askılı, dantel ve şifondan 3 güzel gelinlik

2. Göğsü desteklemek ve boynu uzatmak için V yakalı geniş askılar.
Göğsü daha dolgun olan her gelinin askısız bir elbise seçme konusunda haklı çekinceleri vardır.

Neyse ki, mevcut gelin trendlerinden biri daha geniş askıları derin V yakalarla birleştiriyor; askılar destek sağlarken derin V daha uzun boyun görsel yanılsamasını yarattığı için büyük beden gelinliklerde özellikle hoş bir kombinasyon.

ikinci el gelinlik satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Marcie by Stella York bu trendin özellikle güzel bir örneği ama aynı zamanda arkadaki illüzyon dantel detayı için de onu seviyoruz. Emerson , ön kısımda daha da derin bir dekolteye sahipken, yan taraftaki illüzyon tül kesikleri, destekten ödün vermeden cilveli bir his veriyor.

3 güzel denizkızı tarzı gelinlik

3. Kıvrımları gösterecek yapıya sahip elbiseler.
Her zaman gösterişli, vücudu saran bir elbise hayal ettiyseniz, kalbinizin arzusunun elinizin altında olduğunu söylemek için buradayız.

Aslında, trompet silüetlerinin veya yapılandırılmış A kesim elbiselerin faydası, vücuda tam oturması ve ilave kemiklerin bu gelinlikleri birçok gelin için ultra ince bir seçim haline getirmesidir.

Büyük beden elbiselerde sıklıkla olduğu gibi, örtbas etme veya saklama içgüdüsü aslında en gurur verici olanın tam tersidir!

Bunun Justin Alexander’ın Iskra adlı eserinden daha iyi bir örneği olamaz . Bu son derece gösterişli trompet elbise, kalp şeklinde yakası ve etkileyici tül ve organze eteğiyle tüm özellikleri ortaya çıkarıyor.

Daha basit bir seçenek olarak Kenzie’nin her yerindeki dantel, görünümü yükseltir ve ona zarif, akıcı bir kalite kazandırır. Son olarak Val’in geniş etek Iskra kadar cesur olmasa da narin boncuklu askılar bol miktarda romantizm getiriyor.

Kolsuz ve kolsuz 3 adet dökümlü gelinlik

Kollamak mı, kollamamak mı?
Pek çok büyük beden gelin, kolları konusunda kendilerini güvende hissetmedikleri için uzun kollu gelinlik arayışıyla butiğimize geliyor.

Artık uzun kollu gelinlikleri herkes kadar seviyoruz, ancak gelinlerin yalnızca kolların görünümünü gerçekten beğendikleri takdirde bu seçeneğe yönelmelerini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Öncelikle kollar dikkati kollara çeker ki bu da çoğu zaman çekingen bir gelinin istediğinin tam tersidir. Ancak daha da önemlisi, elbisenin kesimine bağlı olarak yaz aylarında kollar çok sıcak olabilir ve taşınması zor olabilir.

Bunun yerine, kollarında bir şey varken kendini daha güvende hisseden gelinler için omuzları açıkta bırakan ancak tam kol kadar sıcak veya dar olmayan bir kol öneriyoruz. Daha iyi? Omuzları açıkta bırakan yaka hemen hemen her gelinde göz kamaştırıyor .

ikinci el gelinlik nasıl seçilir?

Kalbini kollara bırakan gelinler için Hallie by Stella York, zarif bir görünüm için dövme dantellerini bileklerdeki kumaş kaplı düğmelerle birleştiriyor.

En ucuz gelinlik

Yine Stella York’tan Halona’nın hem kollu hem de kolsuz versiyonları var, böylece ikisini de görebilir ve hangisini daha çok beğendiğinize karar verebilirsiniz.

Düşük omuz görünümü ilginizi çekiyorsa Kateri’yi önerebilir miyiz ? Basit kumaşa aldanmayın. Dalma yaka, ona bizi sırılsıklam eden boğucu bir çekicilik katıyor.

Veya boho trendine aşıksanız (hepimiz öyle değil mi?), Constance , Brigitte Bardot’yu açıkça yansıtan unutulmaz bir elbise.

Zarif ve eğlenceli 3 boho tarzı gelinlik

5. Vizyonunuz ulaşılmaz değil ama onu başarmak biraz yaratıcılık gerektirebilir.
Son olarak – ve bu tüm gelinlerimiz için geçerlidir – rüya gibi bir gelinlikle ilgili vizyonunuz hakkında çok dar düşünmek asla iyi bir şey değildir.

Örneğin, bir gelinin elde etmeye çalıştığı görünüm hakkında genel bir fikre sahip olmasını, ancak ayrıntılara fazla takılıp kalmamasını teşvik ederiz.

Örneğin boho bir elbise mi yoksa prenses balo elbisesi mi istediğinizi bilmelisiniz, ancak uzun bir kontrol listesiyle gelmemek en iyisidir, çünkü sırf uzun kolları olmadığı için istemeden hayalinizdeki elbiseyi aramanızdan çıkarmış olabilirsiniz. istediğini sanıyordun.

Örneğin, en sevdiğimiz büyük beden elbiselerimizden birkaçı arasında Essense of Australia’dan Cambry ve Lis Simon’dan Neve yer alıyor.

Cambry, kalp şeklinde bir yakayı sevdiğimiz düşük omuz kollarıyla ve aynı zamanda destek ve aynı zamanda gurur verici bir tanım sağlayan bedene oturan bir korsajla birleştiriyor.

ikinci el gelinlik nerede bulunur?

Bu arada, Neve’nin askıları doğru miktarda destek sağlarken, derin yaka ve bel kısmı size bir milyon dolar gibi hissettirecek!

TWD-ette’lerimiz mükemmel büyük beden gelinliği bulmanıza yardımcı olmaya hazır.
Düğününüz için büyük beden elbiseleri denemeye hazırsanız bizimle randevu ayarlayın.

Mağazamızda 18-22 beden arası büyük beden gelinlik çeşitlerimiz mevcut olup, mükemmel görünümünüzü elde etmek için elbisenizi nasıl şekillendireceğiniz veya değiştireceğinizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlayabiliriz. Başlamak için bugün bir randevu ayarlayın.

Çoğu gelin için nişanın hemen ardından vermeleri gereken en büyük iki karar, kıyafetleri ve mekanlarıdır. Güzel etkinlik alanlarına olan talebin en az bir yıl önceden rezervasyon yapmak anlamına geldiği göz önüne alındığında, çoğu gelin gelinlik alışverişine mekan seçildikten sonra başlıyor.

Kemeraltı gelinlik fiyatları

Bu aslında çok büyük bir avantaj çünkü bazı gelinlikler farklı mekanlarda diğerlerinden daha iyi duruyor. Örneğin, hacimli bir balo elbisesi plaj için en iyi seçim olmayabilir ve dantelli boho bir elbise balo salonuna uymayabilir.

Yani hayallerinizdeki mekanı bulduysanız ve ona uygun mükemmel elbiseyi arıyorsanız, dikkate almanız gerekenler şunlardır.

Şapel: Uzun kollu, uzun kuyruklu ve geleneksel tarzlar.
Düğün töreninizi bir kilisede veya başka bir dini mekanda yapıyorsanız, herhangi bir yönerge olup olmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz. Dini kaygıların ötesinde birçok gelin,

Kilisede evleniyorsa elbiselerinin daha geleneksel bir görünüme sahip olmasını ister. Sonuçta hem Kate Middleton hem de Meghan Markle uzun kollu gelinliklerle evlendiler.

ikinci el satın alan yerler

Şapel gelinliklerinde 3 gelin

Griffin . Transparan, akıcı kolları seviyoruz, ön kısımdaki illüzyon dekoltesi ise bu elbisenin çok ağırbaşlı olmasını engelliyor.

Halona . Tamamı dantelli, uzun kollu ve uzun kuyruklu bu elbise, mükemmel bir şapel elbisesi için tüm beklentileri karşılıyor.

Anabelle . Gerçekten muhteşem bir şeye hazır mısınız? Anabelle ilk bakışta basittir, ancak parlak mikado ipeği ve arkadaki uzun sıra düğmeleriyle koridorda yürürken kesinlikle dikkatleri üzerine çekecektir.

Balo Salonu: Büyük, cesur ve prensesler kadar mükemmel.
Törenleri için büyük bir balo salonu seçen gelinler, kendine hakim olabilecek bir elbise seçmeyi unutmayın.

Şimdi sadeliğin zamanı değil; dramatik olmanın zamanı! Işıltılı balo elbiselerini ve hacimli trompet silüetlerini düşünün ve gösteriyi durdurmaya hazırlanın!

Balo salonu gelinliklerinde 3 gelin

Hanah . Uzun kuyruk alanı doldururken, bu elbisenin her yerindeki ışıltı uzaktan bile göz kamaştıracak kadar göz kamaştırıyor.

Rashida . Tam bir tül trompet silüetine dönüşen bu bodycon elbiseden daha göz alıcı ne olabilir? Bu elbise, moda öncüsü gelin için mutlak bir hayret verici.

ikinci el gelinlik modelleri

Galinda. Eğer tam bir prenses olmaya hazırsan Galinda’dan daha iyisini bulamazsın. Katlı fırfırlı eteği ve boncuklu bedene oturan üst kısmıyla, her dansta dönerek harika bir akşam geçireceksiniz.

Bahçe: Danteller, çiçekler ve boho elbiseler.
Bahçeler bir düğün için güzel ve romantik bir yerdir, ancak güneşli bir günde de sıcak olabilirler ve iyi yerleştirilmiş bir gölge bile sizi Michigan yazının neminden kurtaramaz.

Bu mekanlar için elbisenizi mümkün olduğunca hafif tutun ve dantel çiçek tercih ederek bahçe temasını tasarıma

Ariya . Dantel botaniklere dönüşen etek boyu ile akıcı bir şifon elbise; sevilmeyecek ne var ki?
Rissa . Sırtı dekolteli ve ince askılı Rissa, gün boyu sizi serin tutacağından emin olurken, kılıf silueti ve uzun dantel kuyruğu zarafetten çok daha fazlasını katıyor.

Katina . Katina’nın uçuşan eteği havada yürüyormuş gibi hissetmenizi sağlarken, omuzları açık bırakan kollar ve korsajın boyutlu dantelleri romantizmi artırıyor.

Kemeraltı Gelinlik mağazaları

Sahil: Esintili, güzel boho.
Michiganlılar plajlarımızın hem güzel hem de hak ettiği değeri görmediğini biliyor, bu nedenle (çok uzak olmayan) destinasyon düğünleri için mükemmel bir seçim yapıyorlar.

Buradaki tek sorun, Kaliforniya veya Florida’nın güneşli plajlarının aksine, Michigan’da havanın değişken, rüzgarlı ve (yılın zamanına bağlı olarak) soğuk olabilmesidir. Yılın sizin zamanınız için olağan hava durumunu göz önünde bulundurun ve kumda yürümeyi zorlaştıracak dar önlüklerden kaçının.

ikinci el gelinlik nereden satın alabilirim?

Çoğu gelin, hayallerindeki elbiseyi denediğinde büyük gelin anını yaşamayı bekler. Ancak mağazamızda yarattığımız ortamın gelinlerin o anı yaşamasında bir numaralı etken olduğunu biliyoruz.

Gelinlerin mağazamızdaki deneyimleri üzerinde çok düşündük ve bizi farklı kıldığına inandığımız altı faktörü belirledik. Eğer bir gelin butiği arıyorsanız, düşünmeniz gereken faktörlerden bazıları bunlar!

1. Baskısız bir ortam vaat ediyoruz.
Hiçbir şey bir gelinin mağazada rahat bir deneyim yaşama yeteneğini, komisyon almaya çalışan ısrarcı bir danışman kadar engelleyemez.

Gelinlerinin hakkını vermeye çalışan gelinlik butikleri bile, çalışanlarını satışa odaklanmaya teşvik ederek istemeden de olsa onların çabalarını baltalayabilir.

Bu yüzden komisyonla çalışmıyoruz. TWD-ette’lerimizin tüm dikkatlerini gelin için en iyi olana verebilmelerini istiyoruz. Bu, bütçenize her zaman saygı duyacağımız ve hazır olmadan önce bir karar vermeniz için size asla baskı yapmayacağımız anlamına gelir .

Bu yaklaşımın bir gelinin mağazamızdaki deneyimini nasıl değiştirdiğini defalarca gördük.

Bir gelin, TWD-ette’lerimizin ona elbisesinin fiyatını yükseltmeye çalışmadığını bildiğinde, elbiselere açık fikirlilikle bakması onu daha da rahatlatır ve bu, eğer onu yakalamayı umuyorsanız içinde bulunabileceğiniz en iyi alandır. Elbiseyi bulduğun o “vay be” anı.

2. Neredeyse her ay yeni bir promosyon düzenliyoruz (ve bunlar çok eğlenceli!).
Bizi bir süredir takip ediyorsanız muhtemelen iyi tanıtımları sevdiğimizi fark etmişsinizdir.

2.el gelinlik alan yerler izmir

Bizim için bu sadece gelinleri kapıdan içeri girmeye teşvik eden bir satış tekniği değil, aynı zamanda butiğimizde her şeyi taze ve eğlenceli tutmanın bir yoludur.

Konuşma konusu olan mesele? Son iki aydır “ Nisan Yağmurları Mayıs Çiçekleri Getirir ” promosyonunu yürütüyoruz ; burada bir gelin elbisesine her evet dediğinde, ondan ya bir bardak küçük kokteyl şemsiyesi ya da bir buket gül arasından seçim yapmasını istiyoruz. .

Her şemsiye veya gül, elbisede 50 ile 150 dolar arasında değişen bir indirimle geliyor.

Gelinlerimiz indirimden memnun ama bu aynı zamanda ekibimiz için de eğlenceli ve mağazamızda genel olarak daha olumlu bir deneyime yol açıyor. Yıllar boyunca, ücretsiz mücevherlerden örnek satış hediyelerine kadar çeşitli ödüller içeren çok sayıda promosyon yaşadık.

Biz bir zincir değiliz.

İsim vermek istemem ama bir zincir gelinlik mağazasında gelinlik alışverişi yaparken aradığınız kişisel, samimi deneyimi yaşamak zordur.

Bu mağazalar marka bilinirliğine sahip olsa da, aynı zamanda daha geniş bir coğrafi bölgede geniş ölçekte faaliyet gösteriyorlar, bu da onların yerel pazar için bizimle aynı hislere sahip olmadıkları anlamına geliyor.

Gelinlerimizle konuşarak ve bölgemizde neyin trend olduğuna dikkat ederek çok zaman harcıyoruz. Michigan, doğal güzelliğiyle tanınan bir eyalettir; çok sayıda meyve bahçesi, üzüm bağı ve göl, açık hava mekanlarını özellikle popüler kılmaktadır.

Pek çok gelin, değişen yapraklardan faydalanmak umuduyla sonbaharda düğün yapmayı da planlıyor. Ve sahil düğünleri eyaletimizde kesinlikle bir destinasyon olsa da, Büyük Göller’in arka planında evlenmek, Kaliforniya’da bir kumsalda durmakla aynı şey değildir.

Sevgili Detroit gelinlerimize gelince, popüler trendlerden birinin şehir merkezindeki mekanların klasik Art Deco temasını daha vintage bohem görünüme sahip bir elbiseyle eşleştirmek olduğunu biliyoruz.

Bunları biliyoruz ve seçimlerimizi, ülke çapındaki zevklere hitap etmek zorunda olan büyük mağazaların yapamayacağı şekilde yerel ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlamak için çok zaman harcıyoruz.

2.el gelinlik satın almak istiyorum

Bir kadına ait mağazadan gelinlikler

Merhaba bayanlar! Kadınlara ait bir işletme olduğumuzu biliyor muydunuz? Bu doğru. Kadın sahibi olmak, mağazamızda alınan kararların tamamının, daha önce sizin yerinizde olan ve bir gelinlik mağazasını ziyaretçiler için rahat ve dinlendirici hissettirmenin ne gerektiğini ilk elden anlayan birinden geldiği anlamına gelir.

Aslında bu deneyimi yaşadığımız için baskısız bir ortam ve koleksiyonumuzun güncel tutulması gibi konulara bu kadar önem veriyoruz. Bu sadece iyi bir işten daha fazlasıdır; bu deneyimi kendimiz de bu şekilde yaşamak isteriz.

Gelinlik sektöründe ilişkiler kurma
Sektörümüzde ilişkiler kurma konusunda proaktif davranıyoruz.

Altı ayda bir düzenlenen Gelin Pazarı için Chicago’ya yaptığımız geziyle ilgili son gönderimizi okursanız , zirvede kalmak için ekstra yol kat etmeye (veya bu durumda iki yüz altmış mil) ne kadar kararlı olduğumuzu bilirsiniz. bizim endüstrimiz.

Gelin Pazarı, en yeni elbise koleksiyonlarını gördüğümüz yerdir, ancak aynı zamanda tasarımcılarla buluştuğumuz ve yıl boyunca gövde gösterilerine ve tasarımcı spot ışıklarına ev sahipliği yapmak için ihtiyaç duyduğumuz bağlantıları kurduğumuz yerdir.

Özellikle, gelinlerimizin bir tasarımcının koleksiyonunu gerçek anlamda deneyimlemelerinin ve hatta tamamen benzersiz bir elbiseye sahip olmalarının en iyi yolunun gövde defileleri olduğuna inanıyoruz.

Ancak tasarımcılarımızla yakın bir ilişkiye sahip olmak başka açılardan da değerlidir; özellikle de mağazamızda genellikle taşımadığımız ödünç verme programımız aracılığıyla ısmarlama değişiklikler veya örnek bir elbise siparişi söz konusu olduğunda.

Yerel bir mağazada gelinlik

6. Mağazamızda geniş bir büyük beden örnek önlük yelpazesi sunuyoruz.

Önlükler hemen hemen her bedende sipariş edilebilir, ancak mevcut örnek bedenler sizin şeklinize bile yakın değilse o elbisenin vücudunuzda gerçekte nasıl görüneceğine dair bir fikir edinmek zordur.

internetten gelinlik satmak

Denemek için büyük beden örnek elbiselerden oluşan cömert bir seçim sunmaya kendimizi adamış olmasaydık, butiğimizdeki her bir gelinin rahat hissetmesini sağlama arzumuz konusunda ciddi olmazdık.

Ayrıca her kadının vücudunun farklı olduğuna ve hangi elbiseyi deneyip deneyemeyeceğiniz konusunda hiçbir kural olmadığına inanıyoruz.

Büyük beden koleksiyonumuz geniş bir silüet ve stil yelpazesine sahiptir; bu nedenle ister prenses balo elbisesi ister daracık dantel boho elbise isteyin, mağazamızda seçenekleriniz olacak.

Büyük beden güzel gelinlikler

7. TWD-ette’lerimiz mutlak rock yıldızlarıdır.
Son olarak, muhteşem TWD-ette’lerden oluşan ekibimiz olmasaydı gerçekten olduğumuz kişi olamazdık. Pek çok müşteri TWD-ette’lerimizle çalışmanın kendilerini nasıl anında rahatlattığını söyledi.

Bu geri bildirimler bizim için önem taşıyor ve gelinlerimize öncelik vermek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmamız konusunda bize ilham veriyor.

Mağazamızdaki kadınlar, misafirlerimize istediğimiz ortamı yaratmak için gerçekten vazgeçilmezdir. Elbise koleksiyonumuzu baştan sona biliyorlar, en yeni gelinlik trendleri hakkında neredeyse ansiklopedik bilgiye sahipler ve duvak veya taç arasında karar veremeyen gelinlere stil tavsiyeleri vermeye hazırlar.

Dolayısıyla herhangi bir şüpheniz, endişeniz, tereddütünüz veya sorunuz varsa içeri gelin ve ekibimizle konuşun! Ayrıldığınızda kalbinizde huzur hissedecek ve seçimlerinizden emin olacaksınız.

gelinlik ölçüsü nasıl alınır?

Mağazamızı kendiniz deneyimlemek için bir ziyaret planlayın!
The White Dress olarak iki şeye kendimizi adadık: Michigan’daki gelinlerimiz için birinci sınıf gelinlik seçenekleri sunmak ve her gelinin butiğimizde geçirdiği süre boyunca kendini rahat ve kendinden emin hissetmesini sağlamak.

Randevunuzu bizden alın, gelinlik deneyiminizi hayal ettiğiniz kadar özel ve büyülü kılalım.
Mükemmel gelinliği, sadece sizin için tasarlanmış olanı seçerken çok düşündünüz.

Bu nedenle, elbisenize uygun mükemmel gelin buketini seçerken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktörün olduğunu öğrenmek sürpriz olmamalıdır.

Kemeraltı Gelinlik mağazaları

Mükemmel elbiseyi bulmak için kişiliğinize uygun bir stil seçmek, vücut tipinize yakışacak kumaş ve kesimleri seçmek gibi şeyleri düşündünüz. Yılın zamanını, mekanı ve kendi kişisel yeteneğinizi düşündünüz.

Mükemmel buketi tasarlarken tüm bunları göz önünde bulunduracaksınız ancak en etkili unsur elbisenizden gelen ilham olacaktır.

Buketinizi elbisenizle eşleştirmek, mükemmel elbiseye giden yolu bulmak için kullandığınız tüm içgüdüleri takip etmekle ilgilidir. Ancak takip edebileceğiniz bazı temel kurallar da vardır.

Görünümünüzün mükemmel olduğundan emin olmak için gelin buketinizi elbisenizle eşleştirmeye yönelik bu 5 harika ipucunu deneyin.

1. Elbisenizin görünümünü tamamlayın, onunla rekabet etmeyin.

Gelinliğinizin diğerlerinden öne çıkan bazı özellikleri olması muhtemeldir. Bu detayları göz önünde bulundurun ve buketiniz için onu gölgede bırakacak veya onunla rekabet edecek bir boyut veya şekil seçmemeye dikkat edin.

Diyelim ki Allure Bridals’ın Aisla elbisemiz gibi transparan uzun kollu ve güzel düğmeli manşetli şık bir elbise seçtiniz .

Manşet detaylarını kapsayan orta veya büyük basamaklı bir düzenleme seçmek istemezsiniz. Düzenlemenizin elbisenize karşı değil, onunla birlikte çalıştığından emin olun.

ucuz gelinlik en ucuz 5 gelinlikçi

Güzel detaylı gelinlikler.

2. Şekiller ve boyutlar arasında denge oluşturun.
Belirli elbise stilleri için hangi şekil ve boyuttaki buketlerin seçileceği konusunda kesin ve kesin kurallar yoktur. Ancak dengeye dikkat etmek önemlidir.

Elbiseniz size ihtiyacınız olan ipuçlarını verecektir.

Astrid Ann gibi gösterişli bir balo elbisesiyle görkemli bir giriş yapmayı tercih ettiyseniz , buket seçiminiz balo elbisenizin büyüklüğüne uygun olmalıdır.

Düzenlemenin çok fazla olacağından endişeleniyorsanız, buketin başka bir detayını azaltın. Klasik bir basamaklı düzenleme seçin, ancak renk şemasını bir veya ikide tutun. Veya kubbeli bir aranjman seçin, ancak onu çeşitli güller, şakayıklar, zambaklar ve protealar gibi yemyeşil ve rengarenk çiçeklerle doldurun.

Ilana gibi bir A kesim veya Nicole gibi vücuda oturan bir kılıf elbise için , elbisenin siluetinin sadeliğini daha küçük bir beden ve şekil ile eşleştirmeye çalışın.

izmir’de kiralık gelinlik fiyatları

Küçük ila orta derecede sıkı yuvarlak bir düzenleme veya görsel olarak kalın ancak boyutu kalın olmayan bir düzenleme seçin. Parlak pembeler, morlar, kırmızılar ve turuncular gibi 2022’nin trendi olan çarpıcı renklerden bazılarını keşfedebilirsiniz.

Şeklini, boyutunu veya buketinizi değerlendirirken kendi oranlarınıza nasıl uyum sağlayacağını da düşünün. Çok minyonsanız, büyük boy bir buket çok zorlayıcı mı olur?

Yoksa narin bir burun bandı ellerinizde küçültülmüş mü hissedecek?Gelinlik seçimlerinizde şekil ve beden arasında denge yaratın.

ikinci el gelinlik fiyatları en ucuz 5 site

3. Elbisenizin vurgu rengini yansıtın.
Yumuşak toprak tonları da bu yılki gelin renk paletinde popüler bir etki yaratıyor. Bu yılın trendi olan cesur, iddialı renklerden hoşlanmıyorsanız elbisenizden vurgulu bir renk seçmeyi deneyin.

Bir kuşağın kehribar tonlarını veya elbisenizin astarının mocha tonunu yansıtın. Bunu çiçeklerin rengiyle, renkli yapraklarla yapabilir veya sapı uyumlu bir satenle sarabilirsiniz. Elbiseniz yapılırken, kalan kumaştan bir parça alabilirseniz, bunu bir şal veya örtü şeridi olarak kullanın. Etki ince fakat cilalı olmalıdır.

4. Elbisenizin dokusundan ve detaylarından bir ipucu alın.
Bir buketin içine girebilecek çok çeşitli çiçek, bitki örtüsü (ve hatta tüy!) seçenekleriyle, aranjmanınızı elbisenizin dokusu ve kumaşıyla eşleştirmek zor değil.

Sadece neyi gözlemleyeceğinizi ve ne üzerinde çalışacağınızı bilmeniz gerekir. Elbiseye bağlı olarak, bir detayı kontrast oluşturan bir dokuyla veya onu taklit ederek geliştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Bahçenizdeki düğününüzde göz alıcı, bahar esintili çiçek aplikeli hoş bir A kesim elbiseyle yürüdüğünüzü hayal edin ( Katina veya Luca harika seçenekler olabilir!).

Zarif bir şekilde sarkan beyaz ve pembe kozmosa sahip hafif ve havadar bir buket, yalnızca mekanın mevsimsel havasını tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda onu zarif bir şekilde yansıtarak elbisenin ana detayını da vurguluyor.

Bunun yerine kontrast yoluyla elbisenin detaylarına dikkat çekmek istiyorsanız, cala lilyum gibi daha büyük, daha etkileyici bir çiçek seçip tek çiçekli bir buket taşıyabilirsiniz.Gelinliklerde dokuya ve detaylara dikkat edin.

5. Stratejik olarak seçilmiş bir kontrastı deneyin.
Dramatik bir yeteneğiniz varsa, çarpıcı bir kontrastla bir açıklama yapın. Sade , dökümlü, A kesim şifon bir elbiseyi, kır çiçeği yaprakları, tatlı şakayıklar ve yeşilliklerle dolu, kolları bol renk ve dokularla dolu bir elbiseyle eşleştirin.

2.el gelinlik alan moda evleri

Çarpıcı derecede seksi dantel boho elbisenizi küçük bir beyaz gül buketi, pampa otu ve okaliptüs ile ön plana çıkarın. Ya da belki de zarif bir şekilde boncuklu kesimin ve cesurca dekolteli bir yakanın siluetinin önünde kadifemsi, tamamen çiçek açmış tek bir kırmızı gül – ah, hala atan kalplerimiz olun!

Bonus ipucu: Çiçek uzmanınızla zaman geçirin.
Çiçek tasarımcınız sizin hakkınızda ne kadar çok şey bilirse, gelin buketinizi gelinliğinizle en iyi şekilde nasıl eşleştireceğiniz konusunda size o kadar iyi yardımcı olabilir.

Sadece elbisenizin değil, mümkünse mekanınızın fotoğraflarını da getirdiğinizden emin olun. Tarzınız hakkında konuşmak için zaman ayırın.

Nedime elbisenizin renklerini neden ve nasıl seçtiniz? Düğününüzün genel teması açısından sezonun bir önemi var mı? Elde etmeyi umduğunuz genel bir etki var mı? Bu sorular çiçek aranjmanınızla mükemmel görünüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Gelinliğiniz kim olduğunuzun bir yansımasıdır. Burada sizin için özetlediğimiz ipuçlarını ve yönergeleri kullanarak, özel gününüzde sadece elbisenizle değil, aynı zamanda size de uyum sağlayacak bir gelin buketi ile koridorda yürüyeceksiniz.

Düğün temanıza zarafet katacak zamansız bir stil mi arıyorsunuz? Tarih, aralarından seçim yapabileceğiniz muhteşem tasarımlarla doludur.

Bazı gelinler en güncel gelinlikleri isterken, diğerleri geçmiş yıllardaki favori tasarım trendlerinden faydalanmak ister. Her ikisini de seviyoruz ve iyi tasarımların zamansız olduğu fikrine sıkı sıkıya inanıyoruz.

Aslına bakılırsa butiğimizde taşıdığımız elbiselerin çoğu, daha önceki yılların stillerinden bariz moda etkileri gösteriyor.

Düğününüze vintage veya retro bir hava katmayı umuyorsanız ancak bir dönem draması için giyiniyormuş gibi hissedecek kadar ileri gitmek istemiyorsanız, sizin için seçimimiz var.

Bu elbiselerin her biri şu anda favori tasarımcılarımız tarafından üretilmekte ve aynı zamanda geçmiş yıllardaki tasarım trendlerini de göstermektedir. Bir göz atın ve sizinle konuşan var mı, görün!

1920’ler: Düşük beller, düz silüetler ve boncuklu danteller.
Düşük belli, düz silüetli ve boncuklu dantelli gelinlikler.

1920’lerin bir girişe ihtiyacı var mı? Gevşek silüetler, geometrik danteller ve sallanan saçaklar geçen yüzyılın en tanınabilir örneklerinden bazılarıdır.

İzmir gelinlikçi en iyi 5 mağaza

Etkileri, 60’lı ve 70’li yıllarda kısa, A kesim moda elbiselerin ve havadar, kaygısız stillerin yeniden modaya döndüğü ve hatta bir yüzyıl sonra günümüzün boho stillerinin çoğuyla yeniden canlandığı 60’lı ve 70’li yıllarda kendini gösterdi.

sahibinden 2.el gelinlik

Mağaza koleksiyonumuzdaki belki de 1920’lerin en doğrudan geri dönüşü Lis Simon’un Caydence elbisesidir .

Düşük V yaka, fistolu dantel ve kılıf silueti doğrudan bir saygı duruşu niteliğindeyken, bel kısmı ona modern bir hava katıyor. Daha incelikli bir referans için Lannie’de aynı stil öğelerinin çoğu var, bu sefer daha fazla çiçekli dantel var.

(Saçlarınız parmak dalgalarıyla toplanmış haldeyken bu elbisenin nasıl görüneceğini hayal edin; ne demek istediğimizi anlayacağınızı düşünüyoruz.)

On yılda biraz daha “dışarıda” bir değişiklik için Asher’ı düşünün . Siluet ve boydan boya danteller biraz 20’li yılların görünümünü taşıyor ancak bizi asıl kazanan şey püskül askıları.

1930’lar ve 40’lar: Hollywood’un ihtişamı ve savaş zamanı kemer sıkma politikaları.
Hollywood’un ihtişamı ve savaş zamanının kemer sıkma politikası. gelinlik tarzlarında.

1930’lar moda için tuhaf bir on yıl. Büyük Buhran, birçok kadının yeni elbiseler almaya parasının yetmediği ve bunun yerine en güzel elbiselerini giymesi anlamına geliyordu.

Ancak bunun tersine, on yıl aynı zamanda göz alıcı Hollywood tarzlarının ortaya çıkışına da tanık oldu; Iona’nın mükemmel bir şekilde yakaladığı bir ruh. Temiz, vücudu saran çizgiler, Madeleine Vionnet’in popüler hale getirdiği ve kendi döneminin ikonik olan önyargılı kesim elbiselerini çağrıştırıyor.

1930’lar sona erdiğinde, İkinci Dünya Savaşı daha boxer silüetlere, faydacı tarzlara ve kadınların satın alabileceği elbise türlerini bir kez daha kısıtlayan kumaş karnesine yol açtı.

sahibinden 2.el gelinlik

Bugünlerde bu stil noktalarına tam olarak uyan bir elbise bulmak zor olsa da Josey’de bize bu hissi veren bir şeyler var , özellikle de transparan kalp yakalı ve dantelli kap kollarıyla.

1950’ler: Dior’un “Yeni Görünümü”, askısız elbiseler ve kalp yakalar.
Dior’un “Yeni Görünümü” straplez elbiseler ve gelinliklerde kalp yakalar.

40’lı yılların sonunda Cristian Dior tamamen farklı bir şeyle ortaya çıktı: dolgun etekleri dar bellerle eşleştiren abartılı bir kum saati silueti. 1951 yılına gelindiğinde, Prenses Margaret 21. doğum günü için tam da böyle bir Dior elbisesiyle fotoğraflandığında , bu tarzın on yılı tanımlayacağı açıktı.

50’li yıllar seçimlerimizde Ferrah, tam etek ve bel kısmındaki çift bantla dikkatimizi çekti.

Bu arada, Prens Margaret’in elbisesini taklit etmek istiyorsanız, kalp yakalı ve romantik, düşük omuzlu kollarıyla Hanah mükemmel bir seçenektir. Ancak, hepsini bir araya getiren ve aynı zamanda tamamen modern görünen bir elbise arıyorsanız, Octavia tüm doğru notaları buluyor: tam etek, askısız korsaj ve derin kalpli yaka.

1960’lar: Yüksek yakalar, prenses dikişler ve net çizgiler.
Gelinliklerde yüksek yakalar, prenses dikişler ve net çizgiler.

Çoğumuzun 60’lı yılları düşündüğünde akla ilk gelen elbiseler muhtemelen kısa elbiselerdir: Modifiye elbiseler ve mini etekler etek uçlarını eşi benzeri görülmemiş boyutlara taşıyordu.

Ancak bu kısa etek boyları mutlaka gelinlik trendlerine girmedi. Bunun yerine önlükler basit kesimleri tercih etme eğilimindeydi ve kayık yakalar ortak bir özellikti.

Edie, 60’ların minimalist yanını kucaklamak isteyen gelinler için mükemmel bir seçim. İmparatorluk beli ve prenses dikişli korsajıyla, bir vardiya elbise görünümünde olmasına rağmen hala düğüne uygun.

Daha gösterişli bir şey arıyorsanız, Pearl’ün boncuklu kayık yakası, kap kollarla bir araya gelerek ona 60’ların hissini korurken İtalyan havası veriyor.

Toptan gelinlik üreticisi en iyi 6 gelinlikçi

Son olarak, 60’ların hepsi yüksek yakalardan ibaret değildi. Jackie Kennedy’nin en ikonik elbiselerinden ikisi, Pippi ile taklit edebileceğiniz bir görünüm olan askısız kılıf elbiselerdi .

1970’ler: Bohem çiçek gücü.

Bohem çiçeğin gücü ve gelinlikler

Boho trendi şu anda 70’lerin modasını tam anlamıyla yeniden canlandırıyor; bu nedenle, o özgür sevgi dolu hissi veren bir elbise istiyorsanız, seçeneklerde sıkıntı yaşamayacaksınız.

O dönemde özellikle yaygın olan bir şey vardı: abartılı kollar. Çan kollu, fil kollu, yarasa kanatlı kollu, adını siz koyun: Uzun ve dökümlü olsalardı, tam da buradaydılar.

Nataleigh’in omuzları açık bluz kollarını , kalça hizasında yırtmaç ve dökümlü şifon etekle birleştirerek tüm gece dans edebileceğiniz bir elbiseyi seviyoruz. Büyük boy çan kollar için Lenox’u deneyin . kendinizi bir ortaçağ prensesi gibi hissediyor musunuz?

(Kesinlikle çiçekli bir taçla eşleştirin!) Ya da mutlaka biraz püsküllü olmanız gerekiyorsa, Reece’in çıkarılabilir kolları tam da aradığınız şey.

1980’ler: Herşeyin büyük boyutu.
Gelinlik stillerinde her şey oversize.

Ne yazık ki 80’li yılların aşıkları için, on yılın en ikonik tasarım özelliklerinden ikisi (kabarık kollar ve güçlü omuzlar) henüz gelinlik trendlerine dönüş yolunu bulamadı.

Ancak bu on yılın sunduğu tek şey bu değil ve eğer bu çağda gerçekten sevdiğiniz şey, aşırı büyük ifadeli unsurlarsa, arzularınızı tatmin edebilecek çok sayıda elbise var.

Riah’la başlayalım . Prenses Diana’nın düğününden sonra uzun trenler bir takıntı haline geldi ve Riah’ınki kesinlikle gösterişli.

letgo 2. el gelinlik

Ancak gerçekten hayranlık uyandıran şey, arkadaki büyük boyutlu çıkarılabilir fiyonktur. Geride kalmamak için Blythe’de ayrıca her ikisi de anahtar deliği arkasıyla eşleştirilmiş uzun bir kuyruk ve büyük boy fiyonk bulunuyor.

80’lere farklı bir bakış açısı için Sigrid’i deneyin . İlk başta 80’lerin elbisesi gibi görünmese de gerçek bir prenses elbisesidir. Uzun dantel kolları da ona biraz retro hava katıyor.

1990’lar: Minimalizm, slip elbiseler ve abartısız şıklık.
Gelinliklerde minimalizm, slip elbiseler ve abartısız şıklık

Karşıyaka gelinlik mağazaları

Hiçbir şey 90’ların trendinden daha güçlü bir şekilde geri gelemez, değil mi? Ve 90’ların tüm trendleri arasında hiçbir şey slip elbiseden daha güçlü değildi. 80’lerdeki savurganlığın ardından bu on yıl, sadelik için çok çaba harcadı. Spagetti kayışları her yerdeydi ve süslemeler ara verdi.

Örnek olay: Drew. Bu elbise teknik olarak dantelli bir üst elbiseyle birlikte gelirken (bohoya aşık olanlar için), mükemmel bir şekilde tam yerinde olan seksi bir 90’lar görünümü için charmeuse slip’i ayrı olarak sipariş edebilirsiniz.

Daha fazla bükülme içeren bir elbise mi arıyorsunuz? Luana , dantelli korsajla biraz daha gösteriş eklerken aynı zamanda sade tutuyor.

Sonunda Spencer’la işleri bir adım öteye taşıyın : cepli ve kalça hizasında yırtmaçlı yuvarlak yakalı A kesim. Resepsiyonunuzda 90’ların rock’çı kızı estetiğini umuyorsanız, topuklarınızı botlarla değiştirmeyi deneyin.

2000’ler: Straplez yakalar, süslemeler ve balo önlükleri.
Gelinliklerde straplez yakalar, süslemeler ve balo elbiseleri.

2000’li yılların başında kayışların hiçbir yerde görülmediği bir dönem vardı. Süslemeler de geri dönüş yaptı ve allık gelinlik trendi ivme kazanmaya başladı;

Gwen Stefani (2002), Portia de Rossi (2008) ve Reese Witherspoon (2011) büyük günleri için pembeyi tercih etti.

Aklımızda hiçbir şey, Reese’i gururlandıracak bir elbise için askısız kalp yakayı işlemeli, boncuklu korsaj ve yumuşak şampanya rengiyle birleştiren Glenna kadar 2000’li yılların tarzını temsil edemez.

Bu sizin için yeterli ışıltı değilse, 2000’li yılların başındaki bir diğer trend olan Anastacia’yı deneyin: katlı fırfırlı etekler.

Son olarak Claudine , organik dantel detaylarıyla bohem bir dokunuş katıyor. Omuzları açık bırakan kolları seviyoruz (tamamen askısız gitmek istemeyenler için) ve kesinlikle moscato’dan sipariş edeceğiz.

Size en yakın trendleri tespit etmek çoğu zaman zordur, ancak hepimizin bir kilometre öteden görebildiği bir trend varsa, o da 2011’deki Kraliyet Düğünü’nden sonra Kate Middleton’un elbisesine duyulan çılgınlıktı. Kim Kardashian, kalçaları saran ve her kıvrımı gösteren bodycon elbiseler trendine öncülük ediyordu.

Kendisi için muhteşem bir elbise isteyenler için Martha’da aradığınız her şey var: dantel kollar, tam prenses etek ve kumaş kaplı arka düğmeler.

izmirde gelinlik nereden alınır?

Şık, modaya uygun bir parça için Iskra , vücuda oturan bir üst kısmı organze ve tülün çarpıcı ışıltısıyla birleştiriyor. Son olarak Lavinia şık, sade bir ön kısım ile dudak uçuklatan bir illüzyon arka kısmı birleştiriyor.

Trendler değişir, ancak en iyi elbiseler zamana karşı dayanıklıdır.
2020’lere girerken gelinlik trendlerinde organik danteller, havadar kumaşlar ve hafif ışıltılar öne çıkıyor.

Ancak nostaljik elbiseler de moda, bu da elbiseniz için hangi stilleri seçmeniz gerektiğine dair katı ve kesin kuralların olmadığını gösteriyor.

İster kızken aşık olduğunuz elbiseyi, ister annenizin veya anneannenizin sizden önce giydiği bir modeli özlemiş olun, bu hayallerinizi dolduracak, kalbinizi şarkı söyletecek pek çok elbise var.

Mükemmel elbiseyi bulmak, düğün planlama deneyiminin en eğlenceli ve canlandırıcı kısımlarından biridir. Araştırmanızı yaptınız.

Yüzlerce sayfalık gelin dergisi döktün. Vücudunuzun şarkı söylemesini sağlayacak stilleri denediniz – ve belki bazıları kötü notalar aldı – ama sonunda buldunuz! Bu senin hayalindeki elbise.

Şimdi anlaşmayı imzala. Mükemmel gününüzü birlikte geçirerek sizi ve mükemmel elbisenizi etkileyebilecek beklenmedik gecikmeleri riske atmayın.

COVID’den önce elbisenizi genellikle düğün tarihinizden dokuz ila 12 ay önce sipariş edebilirdiniz. Artık düğün tarihinizden 12 ila 18 ay önce elbiseye “evet” demeyi planlamalısınız.

Daha fazla zamanla sipariş verebilirseniz yapın. Tampon ne kadar büyük olursa o kadar iyidir. Hayalinizdeki elbisenin zaman çizelgenize göre ve prova ve tadilatları planlamak için yeterli zamana sahip olduğundan emin olmak istiyorsunuz.

Erken alsanız bile, bu size dolaba gizlice girip ona göz atmak ve büyük gününüz hakkında hayal kurmak için daha fazla zaman bırakır.

2. Dönüm Noktası: Nedime Elbiseleri

Gelin partinizin elbiselerini seçmenin eğlencesinin bir kısmı da birçok rengi, kumaşı ve stili keşfetmektir. Gelin partinizin görünümü bu çok özel etkinliğin tonunu belirlemenin önemli bir parçasıdır.

ucuz gelinlik modelleri en iyi 5 model

İster temalı bir düğünü vurgulamak için elbiseler seçin, ister dramatik bir ifade oluşturan bir stile karar verin, ister nedimelerinizin her birinin en sevdiğiniz rengi sergilerken kendi kişisel yeteneklerini ifade etmesini tercih edin, geçmek zorunda kalmak istemezsiniz. mükemmel bir seçim çünkü zaman çizelgenizle çalışmayacak.

COVID’den önce nedime elbiselerinizi genellikle düğün tarihinizden altı ay önce sipariş edebilirdiniz. Artık siz ve partiniz, düğün tarihinizden dokuz ila 12 ay önce elbise sipariş etmeyi planlamanız gerekir.

3. Dönüm Noktası: Peçe ve Aksesuarlar
Mükemmel düğün günü görünümünüzü taçlandıran dokunuş duvak ve aksesuar seçiminiz olacaktır. Gelinlik seçiminiz kadar bu önemli detaylara da dikkat etmek istiyorsunuz.

Gelinliğinizle birlikte duvak ve aksesuarlarınızı da sipariş etmeyi ya da gelinliğinizin siparişini verdikten sonra beklemeyi tercih edin, en az bir prova yapabilmek için yeterince zaman ayırmayı planlamanız gerektiğini unutmayın. tam topluluk.

COVID’den önce duvak ve aksesuarlarınızı genellikle düğün tarihinizden üç ila altı ay önce sipariş edebiliyordunuz. Artık duvak ve diğer aksesuarlarınızı düğün tarihinizden en az altı ay önce sipariş etmeyi planlamalısınız.

4. Dönüm Noktası: Değişiklikler
Hiçbir şey mükemmel elbiseyi kusurlu bir uyum kadar mahvedemez. Gerekli tüm değişiklikleri ve aksesuarları almak için yeterli zamanınız olduğundan emin olmak için önceden plan yapmalısınız.

Bu dönüm noktası çetrefilli çünkü açıkça elbisenin varış tarihine bağlı, bu da diğer dönüm noktalarınızın kurallarına bağlı kalmanın önemini vurguluyor.

Kiralık Gelinlik Fiyatları

COVID’den önce, genellikle düğün tarihinizden yaklaşık iki ila üç ay önce kendiniz ve gelin partiniz için bir prova planlayabilir ve değişikliklere başlayabilirdiniz.

satılık 2.el gelinlik en iyi 5 model

Bu, çoğu durumda yaklaşık bir ay önceden planlama yapmak için aramayı gerektirir. Şimdi, düğün tarihinizden üç ila dört ay önce elbiseniz ve gelin partinizin elbiselerinden herhangi biri için prova ve başlangıç ​​değişikliklerini planlamayı planlamalısınız.

İdeal olarak, elbisenin varış tarihini öğrenir öğrenmez herhangi bir değişiklik randevusu almak için aramanız gerekir.

Kilometre taşlarını karşılarken anılar yaratın.
Son iki yılın bize öğrettiği bir şey varsa o da beklenmeyene hazır olmamız gerektiğidir.

Mükemmel gününüzü planlarken, en çok neyin önemli olduğuna dair bir bakış açısına sahip olmanız önemlidir. Düğün planlama deneyiminiz sırasında edindiğiniz anılar, her şeyden daha uzun ömürlü olacaktır.

Kendinizi kontrolünüz dışında zorluklarla karşı karşıya bulabilirsiniz, bu nedenle bunun gibi güncellenmiş bir zaman çizelgesi kullanmak, ihtiyaç duyduğunuz her dikişte değişikliğe gitmenize yardımcı olacaktır.

Ancak sizin ve gelin partinizin hayatın beklenmedik iniş çıkışlarında yolunuzu bulmasına yardımcı olabilecek deneyimli bir ekiple çalışmak da aynı derecede önemlidir.

The White Dress olarak size baskısız bir gelin randevusu vermeye kararlıyız . Yapmak istediğimiz son şey, zaman çizelgesinin kısıtlı olması nedeniyle bir elbise satın almak zorunda olduğunuzu hissetmenizi sağlamaktır.

Ancak her türlü stresten korunmanın en iyi yolunun alışverişe erken başlamak olduğunu da biliyoruz.

Düğün planlıyorsanız ancak elbisenizi bulamadıysanız biz sizin için buradayız. İster bir düzine elbiseye bakmış olun ister hiç bakmamış olun, istek listenizi dinleyebilir ve güvenle “evet” diyeceğiniz bir elbiseye doğru sizi yönlendirebiliriz.

Gelinlik alışverişi yaparken keşfedebileceğiniz sayısız düğün modası vardır, ancak kişisel tarzınızı en iyi yansıtan, yalnızca dışarıdan güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda özgüveninizi parlatan ve şıklığınızı artıran elbiseyi nasıl bulacaksınız? iç güzellik şarkı söyler mi?

Biraz iç gözlem yaparak deneyime girmek faydalı olacaktır. Kendinize bir elbisede ne arıyorsunuz gibi birkaç soru sorun. Geleneksel misiniz yoksa risk alan biri misiniz?

2.el gelinlik fiyatları en uygun 3 fiyat

Tarzınız büyük ve dramatik mi, incelikli ve zarif mi, yoksa ikisinin arasında bir yerde mi? Belki de mükemmel gelinlik arayışınızın, kendini keşfetme egzersizine dönüşmesine izin vermek istiyorsunuz.

Elbiseye giden yol hangisi olursa olsun, kesin olan bir şey var: Aralarından seçim yapabileceğiniz ne kadar güzel seçenek mevcutsa, “sizin için mükemmel” elbiseyi bulma şansınız da o kadar artar.

Ama endişelenmeyin, sizi koruduk! Büyük bedenlerde denemeniz için 2022’nin en iyi modalarından bazılarını zaten hazırladık ve Mart ayına kadar daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz.

İster evli bir çift olarak ilk dansınızda romantik bir şekilde sallanıyor olun ister Cupid Shuffle’a doğru yürüyor olun, bu büyüleyici şey dans pistindeki hareketleriniz için yapıldı.

Kollar, üst kısım ve bacakların üst kısmı boyunca uzanan güzel çiçek desenli dantel, gurur verici derecede uzun bir çizgi sunarken, kalçaların altındaki hacimli tülün parıltısı her adımınıza dramatik bir etki katıyor. Devam et, dön! Numune boyutu 22 beden olarak mevcuttur.

Mükemmel bir masalsı düğün planlıyorsanız, mükemmel bir masalsı elbiseye ihtiyacınız var. Mary Ann, zarif desenli payetler ve korsajdan büyüleyici derecede dolgun ve akıcı bir eteğe kadar dönen çiçekli dantellerle güzel bir şekilde işlenmiştir. Bu rüya gibi elbiseyle romantizmle ışıldamaya hazır olun. Numune boyutu 18 beden olarak mevcuttur.

3. Kenna: her yönüyle dramatik.
Kenna: Doğru şekillerde dramatik gelinlik.

Bu şaşırtıcı derecede güzel kesim ve bol kesim elbiseyle bir odaya girdiğinizde zamansız bir cazibe vizyonuna sahip olacaksınız. Göz alıcı kep kollarından fistolu kuyruğun zarafetine kadar, ilgi odağı olmaya hazır olacaksınız.

İllüzyon danteli, bu balık etekli elbiseye kıvrımlarınızı mükemmelleştirecek ekstra bir va-va-voom kazandırıyor. Numune boyutu 20 beden olarak mevcuttur.

4. Mari: Sade A-line zarafet ve güzellik.
Mari: Bir gelinlikte sade A kesim zarafet ve güzellik

İzmir gelinlikçiler sokağı en iyi 5 firma

Bu aldatıcı derecede sade A kesim elbisedeki sessiz zarafetiniz, zahmetsizce çarpıcı ayrıntılarla dengeleniyor. Eteğin altındaki hacimli tül katmanları elbisenin silüetinde vücut oluştururken, korsajdaki dekolteli yaka ve transparan detaylar size hafif bir seksilik ile şıklık kazandıracak. Numune boyutu 22 beden olarak mevcuttur.

2. el gelinlik fiyatları

5. Fawna: modern bir yarık ile akıcı A çizgisi.
Fawna: Modern yırtmaçlı, dökümlü A kesim gelinlik.

Bazen bu muhteşem, dökümlü A kesim elbisede olduğu gibi daha azı daha fazladır. Bu elbise, korsajın narin boncukları ve illüzyon tülü, dekolteli yaka ve eteğindeki seksi yırtmaç dahil olmak üzere şık ve modern görünmenizi ve hissetmenizi sağlayacak seyrek ama çarpıcı ayrıntılara sahiptir. Numune boyutu 20 beden olarak mevcuttur.

6. Bellatrix: tül üzerine çarpıcı dantel.
Bellatrix: Tül üzeri göz alıcı dantellere sahip bir gelinlik.

Bu omuzları açık, güzel işlemeli elbiseyle büyüleyici görünecek ve kendinizi harika hissedeceksiniz. En sevdiğimiz detaylar korseyi hatırlatan görünür kemikler ve büyük beden dantellerin eteğe doğru ilerlemesidir.

Klasik fildişi veya şampanya rengini deneyin ya da gerçekten cesur bir görünüm için tamamen dramatik siyah rengi tercih edin. Numune boyutu 20 beden olarak mevcuttur.

7. Alma: İngiliz ağı ve organze üzerine muhteşem dantel.
Alma: İngiliz ağı ve organze üzerine muhteşem dantellerle süslenmiş bir gelinlik.

Güzel dantelleri ve omuzları açıkta bırakan askılarıyla bu şampanya ve fildişi rengi kesim ve bol kesim tarzındaki elbise yaz için mükemmeldir. İngiliz ağı ve organze üzerindeki zarif dantel detayı bu elbisenin gurur verici hatlarını vurguluyor. Numune boyutu 22 beden olarak mevcuttur.

8. Zımpara: Bol hareketli tül ve dantel A çizgisi.
Zımpara: Tül ve dantelden oluşan, bol hareket kabiliyetine sahip A kesim gelinlik.

Seksi, illüzyon sırtlı bu gösterişli, havadar A kesim elbiseyle odanın içinde süzülün. İnce dekolteli yaka, detaylarını gölgede bırakmadan narin korsajı vurguluyor. Numune boyutu 18 beden olarak mevcuttur.

9. Oceane: güzellik ve hassas detaylardan oluşan bir dalga.
Oceane: Bir gelinlikte bir güzellik dalgası ve zarif detaylar.

Bu elbise, korsaj ve kuyruk kısmındaki zarif çiçek aplikleriyle bambaşka bir hava taşıyor. Zarif işlemeli askılar, zaten nefes kesici olan modaya bir başka görsel ilgi katmanı daha ekliyor. Numune boyutu 22 beden olarak mevcuttur.

mimar kemalettin gelinlikçiler en iyi 3 firma

10. Allure Bridals, stil 9912: zamansız ışıltılı dantel balo elbisesi.
Allure Bridals, stil 9912: zamansız ışıltılı dantel balo elbisesi tarzı gelinlik

Dantel ve tülden oluşan bu muhteşem iki tonlu balo elbisesiyle asla unutamayacakları bir giriş yapın. Henüz sizinle bir randevusu yoksa, bu gösterişli oyuncu Oscar arayışı içinde sahnede gezinebilecek gibi görünüyor. Numune boyutu 18 beden olarak mevcuttur.

11. Suyana: özenle katlanmış korsaj ve pullu tül alt katman.
Suyana: Zarif katmanlı korsaj ve pullu tül alt kısımlı gelinlik.

Bu muhteşem A kesim elbiseyle elmas gibi parlayın. Havadar ve güzel olan bu elbisenin korsajında ​​zarif bir şekilde dökümlü pullu dantel aplikler katmanı ve büyük gününüzde parıldamanızı sağlayacak ışığı yakalamak için pullu tül alt katman bulunur. Numune boyutu 20 beden olarak mevcuttur.

Hiçbir gelin seçebileceği moda konusunda kendini sınırlı hissetmemelidir.

2. el gelinlik fiyatları

Gelinlerimizin güzel bir elbise denemesine yardım etmekten daha çok sevdiğimiz bir şey varsa, o da sonunda kendilerini büyük günlerinde ne kadar güzel görüneceklerini gösteren örnek bir elbisenin içinde gördüklerinde yüzlerindeki ifadeyi görmektir .

Bu elbiselerden herhangi biri ilginizi çekerse, tüm elbiseleri büyük beden örneklerle taşıyoruz. Bu elbiselerin çoğu 2022 için yepyeni ve bahar boyunca daha fazlasının gelmesini bekliyoruz, dolayısıyla siz bakmaya hazır olduğunuzda daha fazlası olabilir.

Gelin dükkanı işletmenin mutluluklarından biri de gelinlerimizin büyük gününün bir parçası olmaktır. Gelinlerimizi dinlemeyi, onlara en iyi stil konusunda danışmayı ve koridorda yürürken kendilerini mükemmel hissettirecek bir gelinlik konusunda onlara rehberlik etmeyi seviyoruz.

Ancak bu kararın arkasında büyük duygular olduğunu da biliyoruz. Bazen, düğün planlamasının tüm masraflarının ortasında, tam olarak doğru fiyat noktasında bir elbise bulmak büyük bir kazanç olabilir; içinizi rahatlatmaya yardımcı olacak küçük bir tasarruf sadece.

Ancak diğer zamanlarda, iyi bir anlaşma bulma baskısı gelinin çelişki hissetmesine neden olabilir. Hiçbir gelin elbisesini sırf indirimde olduğu için seçmiş gibi hissetmek istemez.

İşte bu nedenle biz The White Dress olarak alanımızı “ basınçsız ” bir bölge haline getirmeye kesinlikle kararlıyız. Gelip dilediğiniz gibi satışlarımızı yapabilmenizi istiyoruz, ancak kararınızı vermeye hazır değilseniz, yine de çekip gitmekte ve daha sonra geri gelmekte özgürsünüz.

ikinci el gelinlik satan alışveriş siteleri

Bazen gerçekten ne istediğinizi anlamak için birkaç elbise denemeniz gerekir. Hayalinizdeki elbiseyi indirimlerimizden birinde bulursanız herkes kazanır! Düşünmek için daha uzun süreye ihtiyacınız varsa gelin ve tatil sezonunun büyük başlangıcının tadını çıkarın. Bu da bir kazanç.

Yorum yaz